Abrir Player
Riga / Letônia

Latvijas Kristīgais Radio

101.8 FM

Sobre Latvijas Kristīgais Radio

Patiesība vārdos un mūzikā.Latvijas Kristīgais Radio sāka raidīt 1993. gada 22. decembrī plkst. 19.00.Tas raida ultraīsviļņu diapazonā (FM 101,8) un to var uztvert Rīgā un apmēram 70 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Kopš 1996. gada – arī Liepājā un Talsos, un tagad visā Latvijā 24 stundas dienaktī.Kristīgā radio prezidents ir Tālivaldis Tālbergs, un pirmo desmit gadu programmas direktors bija Māris Dravnieks. Viņi bija arī to cilvēku vidū, kuri dibināja un veidoja Latvijas Kristīgo radio.

Gêneros relacionados

Explore mais estações nestes estilos.

Perguntas Frequentes

Como posso ouvir Latvijas Kristīgais Radio?

Pressione play no topo desta página—a transmissão carrega instantaneamente. Latvijas Kristīgais Radio também transmite em 101.8 FM na área de Riga. Sem necessidade de app ou conta.

Em que frequência está Latvijas Kristīgais Radio?

Latvijas Kristīgais Radio transmite em 101.8 FM em Riga, Letônia. Você também pode ouvir online de qualquer lugar.

O que Latvijas Kristīgais Radio transmite?

Latvijas Kristīgais Radio apresenta programação de Kids, Religious, Talk de Riga, Letônia.

Latvijas Kristīgais Radio é gratuita?

Sim—basta pressionar play. Sem conta, assinatura ou download necessário.