Riga / Latvia
Latvijas Kristīgais Radio
101.8 FM
About Latvijas Kristīgais Radio
Patiesība vārdos un mūzikā.Latvijas Kristīgais Radio sāka raidīt 1993. gada 22. decembrī plkst. 19.00.Tas raida ultraīsviļņu diapazonā (FM 101,8) un to var uztvert Rīgā un apmēram 70 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Kopš 1996. gada – arī Liepājā un Talsos, un tagad visā Latvijā 24 stundas dienaktī.Kristīgā radio prezidents ir Tālivaldis Tālbergs, un pirmo desmit gadu programmas direktors bija Māris Dravnieks. Viņi bija arī to cilvēku vidū, kuri dibināja un veidoja Latvijas Kristīgo radio.
More Stations in Riga
Discover other radio stations broadcasting from Riga, Latvia
FM dial (13)
Online & other stations (12)
Frequently Asked Questions
How can I listen to Latvijas Kristīgais Radio?
Press play at the top of this page—the stream loads instantly. Latvijas Kristīgais Radio also broadcasts on 101.8 FM in the Riga area. No app or account needed.
What frequency is Latvijas Kristīgais Radio on?
Latvijas Kristīgais Radio broadcasts on 101.8 FM in Riga, Latvia. You can also stream it online from anywhere.
What does Latvijas Kristīgais Radio play?
Latvijas Kristīgais Radio features Kids, Religious, Talk programming from Riga, Latvia.
Is Latvijas Kristīgais Radio free?
Yes—just press play. No account, subscription, or download required.